STRONA GŁÓWNA  |  KONCEPCJA PRZEDSZKOLA  |  AKTUALNOŚCI  |  NABÓR  |  PRIORYTETY I ZADANIA  |  GRUPY WIEKOWE

BAZA  |  CZAS PRACY  |  PROGRAMY   |  ZAJĘCIA DODATKOWE  |  STATUT   |  KONTAKT

BAZA PRZEDSZKOLA

Nasze Przedszkole mieści się przy ulicy Wyzwolenia 6 B; wchodzi w skład Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Krośnie – Dyrektor mgr TERESA JANUSZ. Placówka umiejscowiona jest
w optymalnych warunkach tzn. z dala od zakładów pracy, przy bocznej uliczce otoczona zielenią
i dużym placem zabaw. Przedszkole ma łatwy dostęp do środków kultury itp. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Biblioteki Miejskiej ,Muzeum Rzemiosła, zabytków itp.
Baza Przedszkola to budynek piętrowy oddany do użytku w 1979 roku, atutem jest duży, ogród
z dużą ilością drzew dających cień i zieleń, oddalony od ulicy. Dzieci bawią się i uczą w 5-ciu kolorowo i bogato wyposażonych salach dydaktycznych.

W budynku znajduje się 5 sal dydaktycznych. Sale, w których odbywają się zajęcia są duże, przestronne, jasne i kolorowe. Przy każdej sali znajduje się łazienka dla dzieci. W oknach każdej sali są kolorowe rolety zabezpieczające przed nadmiernym nasłonecznieniem w upalne dni.

Wejście do przedszkola to duży hol łączący się z szatnią dla dzieci. W holu jest zawsze ciekawy wystrój związany z aktualną porą roku.

Szatnia dla dzieci jest nowoczesna i kolorowa.

W budynku znajduje się również kuchnia.
Posiadamy gabinet logopedyczny wyposażony w lustro oraz salę do nauki języka angielskiego oraz działalności artystycznej.
Pozostałe pomieszczenia wykorzystane są do działalności administracyjno-gospodarczej.

[Obejrzyj fotografie]

Przedszkole  Miejskie  Nr  4  w  Krośnie  -  ul.  Wyzwolenia  6  B,  tel.  13  43  239  50,  e-mail:  pm4krosno@interia.eu